Çağrı Merkezi: 0 226 811 19 77

Dekoratif Siyah Sarı Kedi Tasarımlı Ahşap Duvar Saati

69,99 TL

EBATLAR: 50cm x 50cm

Stok Kodu 10010007SRISB
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-3 gün
Ürün Açıklaması

Dekoratif Siyah Sarı Kedi Tasarımlı Ahşap Duvar Saati - 50x50 cm

 

Zamana ve mekana aynı anda şıklık katmak elinizde. Zaman akıp giderken, yelkovanla akrep birbirini kovalarken odanızda da dekoratif duvar saati şıklığı olsun. Hem kaliteli hem de özel tasarım bu ürün odanızın havasını değiştirsin. Akrep ve yelkovanı alüminyumdan imal edilen bu “tarz” saat, mobilyalarınızla uyum içerisinde görünecek, odadaki star parça olarak ön plana çıkacak.

 

Dekoratif Duvar Saati Ürün Özellikleri

Salondan oturma odasına, çocuk odasından mutfağa kadar farklı zevklere ve renklere hitap eden bu ürün evin hemen her köşesinde değerlendirilebilir. Dekoratif duvar saatinin özellikleri şu şekildedir:

 

Saat Ebatları: 50x50 cm
Renk: Ahşap Zemin Üzerine Siyah - Sarı
Quartz marka saat mekanizması
Alüminyum malzemeden yapılmış Gümüş Renk şık görünümlü akrep ve yelkovan

Dekoratif Siyah Sarı Kedi Tasarımlı Ahşap Duvar Saatimizde dünyanın saygın saat ve saat mekanizması üreticilerinden olan Quartz’ın ürettiği yıllarca güvenle kullanabileceğiniz saat mekanizması tercih edilmiştir. Zamanı hassas olarak ölçen, kendisi zamanı salise şaşmadan ölçerken kalitesiyle de zamana meydan okuyan Quartz saat mekanizması ile ürün ömrü on yıllarla ölçülecek seviyeye çıkarılmıştır.

 

Saatin kendisi olduğu kadar akrep ve yelkovan dizaynı da özel olarak geliştirilmiştir. Akrep ve yelkovan görünümleri, saatte kullanılan renkler ile uyumlu olması adına uzun süreçler dahilinde yapılan denemeler ile karara varılmıştır. Saatte kullanılan renkler göze hitap eden, kaliteli boyadan, usta ellerce ürüne tatbik edilmiştir. Kavlama, kabarma, atma ve dökülme yapmaz. Saatin diğer parçaları gibi kaliteyle şıklığı bir araya getirmiştir. Göz alıcı renkleri ile bulunduğu ortamın enerjisini değiştirir.

 

Ofisten İşyerine, Evinizden Her Mekana…

Modern tasarımı, itinayla seçilmiş renkleri, özel olarak tasarlanmış ebatları ve tarz çizgileri ile dekoratif duvar saati bulunduğu ortama farklılık katacaktır. Dekoratif Siyah Sarı Kedi Tasarımlı Ahşap Duvar Saati farklı tasarımıyla ister ofiste olsun, ister evde, ister iş yerinde olsun ya da dilediğiniz heryerde… Küçük ortamları bile anında farklı bir hava katar. Dış ortamlarda dahi “ben buradayım” diyen ve mekanın tasarımını tamamlayan dekoratif saati hemen her yerde kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap