Çağrı Merkezi: 0 226 811 19 77

BCAA Fusion Yeşil Elma 525 GR

224,99 TL
229,00 TL
Stok Kodu 68114141ELM
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

KULLANIM AMACI

Protein sentezi,

Kas yapılanması,

Dayanıklılık,

BCAA FUSION NEDİR?

Bitkisel kaynaklı fermente edilmiş 4:1:1 oranında 4667 mg L-Leucine, 1166 mg L-Valine ve 1166 mg L-Isoleucine içerir. Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar tarafından emilen amino asitlerin %90'ını BCAA'lar oluşturur. Serbest formda olan BCAA’lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA’yı sağlar. BCAA FUSİON aynı zamanda fermente edilmiş %100 saf doğal grade (ilaç sanayisinde kullanılabilir) L- Glutamin içerir.

Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır. Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir.

Yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur.

Hardline BCAA FUSION, tüm sporculara hitap eden özel olarak formüle edilmiş bir üründür.

İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez.

Aspartam içermez.

Yapay renklendirici içermez.

Bcaa Fusion ürünümüzde aroma çeşitlerimiz olan Nar ( 500 gr.) ve Yeşil Elma ( 525 gr.) için porsiyondaki Bcaa, Glutamin, Vitamin B6 Oranları ve porsiyon sayısı aynıdır. 

Vegan beslenmeye uygundur.

 

Yorumlar
Yorum Yap