Çağrı Merkezi: 0 226 811 19 77

Bazı Cevaplar

stokracom;

  • bütün ürünleri için, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği doğrultusunda, alıcı insaların talep ettiği ürünü; teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve herhangi bir cezai şart ödemeden iade etme hakkını güvenceye aldığını kurumsal sözleşmelerle beyan etmiştir.

İstisna;

  • Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan, İç çamaşırı, mayo, bikini gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır. Bu nedenle online mağazamızda satışı yapılan mayo, bikini ve iç giyim ürünlerin hijyen koşullarının olumsuz etkileme olasılığı nedeniyle alıcı insanların oluşturduğu tercihlerden farklı veya yanlış (renk-beden-model) veya eksik&hatalı bir ürün gönderilmiş durumlar dışında iade ve değişimi mümkün değildir.
  • Ancak şunu belirtmek isteriz; Mağazamızda oluşturulan tüm siparişler stokra güvencesi altındadır. Alıcı insanlar tercihlerini, emin olmadığı durumlarda bize danışarak oluştudukları taktirde göndereceğimiz üründe meydana gelecek herhangi bir sorunda, gönderdiğimiz ürünü referans alarak oluşturacakları yeni siparişi, mağazamız ek hiç bir ücret almadan tamamen ücretsiz olarak ilk ürünün iade&değişim sürecini beklemeksizin gönderecektir. Bu uygulama çerçevesinde alıcı insana giden kendi tavsiye ettiğimiz ürünün iadesini talep etmiyoruz. Söz konusu ürünü ihtiyacı olmaması durumunda ihtiyacı olan başka bir insana hediye etmesi veya bağışta bulunması tavsiyemizdir.
  • Bu kural; alıcı insanların oluşturduğu tercihlerden farklı veya yanlış (renk-beden-model) veya eksik&hatalı&kusurlu bir ürün gönderilmiş durumlar için de geçerlidir. Bu konu hakkında; ürün sayfasında yorum alanını veya Wahatsapp butununu veya diğer iletişim kanallarından bize çekinmeden yazabilirsiniz.  

Para puan kullanımı; alışverişinizde Ödeme sayfasına ulaştığınızda Kredi Kartı bilgileri girilen bölümün hemen üstünde Para Puan kısmının altında bulunan Para puan kullan kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir.